rel='stylesheet' type='text/css'>

«

»

Patriotyczne śpiewanie w Pałacu

W niedzielne popołudnie 20 października 2019 roku, wyprzedzając nieco listopadowe Święto Odzyskania Niepodległości, odbyło się wielkie, wspólne śpiewanie patriotyczne w Pałacu w Chichach.

Na spotkanie zaprosili: Burmistrz Małomic Małgorzata Sendecka, właścicielka pałacu w Chichach Lena Brudzińska i Małomicki Ośrodek Kultury kierowany przez Urszulę Stochel-Matuszak. Przybyli też licznie goście, między innymi: przewodniczący Rady Józef Chuchra z małżonką, dyrektor Szkoły w Małomicach Renata Fuławka, Józef Wierzbicki, kierownik Biblioteki Publicznej w Małomicach Kamila Karolczak,goście z Zamku w Broniszowie, radni i inni.
Śpiewanie wspierały panie z zespołu Kalina i Małomiczanki.

Jak napisano na stronie Urzędu Miejskiego w Małomicach: „Spotkanie będzie okazją do wspólnego śpiewania pieśni, odwołujących się do historycznych wydarzeń, których nasza Ojczyzna była uczestnikiem, pieśni, które są świadectwem naszej miłości do ojczyzny”.

Permalink do tego artykułu: http://palacchichy.pl/patriotyczne-spiewanie-w-palacu/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge